Prekių grąžinimas/keitimas

Tinginčioms skaityti, keliaukite tiesiai už brūkšniukų -->

O čia yra "Long Story". Kad suprasti kodėl 

Nepaisant visų verslo peripetijų aplinkos taršos mažinimą ir draugiškumą gamtai mes iškėlėme aukščiau visų vertybių. Nes mums rūpi mūsų (ir jūsų) veiklos padariniai.

Kai vartotojai grąžina drabužius įmonėms, daugelis žmonių manytų, kad šie rūbai gali būti perparduodami iš naujo, perdirbti arba perleisti tiems, kam būtų naudingi, tačiau realybė yra baisi. Ne nedžiuginanti, bet tiesiog baisi (jie iš karto išmetami arba kartais atiduodami perdirbti).

Kiekvienas Nora-Gee drabužis yra siuvamas po užsakymo gavimo rankomis ir nuglostomas prieš jį atiduodant. Dėl didelės gaminio savikainos ir sąžinės prieš gamtą negalime elgtis pagal nei vieną iš baisiųjų scenarijų, todėl drabužį grąžiname atgal į prekybą, kur drabužis lauks kito pirkėjo t.y. einame sunkiausiu ir brangiausiu keliu, tačiau naktį gulame ramia sąžine.

Labai linkiu priimti teisingus ir apgalvotus sprendimus 

------------------>>>

Siekiant išlaikyti patenkintą klientą ir sąžiningą verslo kryptį, jums, atlikus grąžinimą, vietoj pinigų, visų pirma pasiūlysime dovanų kuponą, galiojantį du mėnesius, už kurį galėsite nusipirkti kitų, labiau tinkančių drabužių. Nesutikusioms su kuponu - pinigus grąžinsime per 15-30 d.d.

Prekės grąžinimas:

1. Norint grąžinti prekę, tai reikia padaryti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis (jei tokios buvo).
2. Grąžinimą privaloma suderinti el.paštu labasnora@yahoo.com . Nesuderinti grąžinimai nepriimami.

3. Netikusią prekę grąžinkite mums: supakuokite prekės atgal į tą pačią dėžutę arba (dėžutę praradus) į kitą taisyklingos formos dėžutę ir siųskite į Verkių 35, Vilnius LT-09109 (+37065628929). Būtinai nurodykite kurjeriui pastabą: Pirma laiptinė į kairę nuo Gero garo. 3 Aukštas
4. Pinigai už grąžinamas prekes pervedami per 15-30 d.d. arba skubos tvarka keičiami į dovanų kuponus apsipirkti Nora-Gee parduotuvėje .
5. Išparduodamų prekių grąžinti negalima (su nuolaidos kodu perkamas, neišparduodamas prekes grąžinti galima). 
6. Naujojo projekto (kartu su partneriais vykdomo - City of illusions) (t.y.: maudymukai, marškinėliai ir megztukai su užrašais, jogos kelnės, puodeliai) prekės gaminamos pagal užsakymą individualiai, todėl jų grąžinti ar keisti negalima.

Prekės keitimas kita:

1. Norint pakeisti prekę, tai reikia padaryti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis (jei tokios buvo).
2. Grąžinimą privaloma suderinti el.paštu labasnora@yahoo.com . Nesuderinti grąžinimai nepriimami.
3. Netikusią prekę grąžinkite mums: supakuokite prekės atgal į tą pačią dėžutę arba (dėžutę praradus) į kitą taisyklingos formos dėžutę ir siųskite į Verkių 35, Vilnius LT-09109 (+37065628929). Būtinai nurodykite kurjeriui pastabą: Pirma laiptinė į kairę nuo Gero garo. 3 Aukštas  
4. Užsakykite tinkamą prekę elektroninėje parduotuvėje atlikdamos užsakymą iš naujo:)
5. 
Pinigai už grąžinamas prekes pervedami per 15-30 d.d. arba skubos tvarka keičiami į dovanų kuponus apsipirkti Nora-Gee parduotuvėje.
6. Išparduodamų prekių keisti negalima (su nuolaidos kodu perkamas, neišparduodamas prekes grąžinti galima). 
7. Naujojo projekto (kartu su partneriais vykdomo - City of illusions) (t.y.: maudymukai, marškinėliai ir megztukai su užrašais, jogos kelnės, puodeliai) prekės gaminamos pagal užsakymą individualiai, todėl jų grąžinti ar keisti negalima.

 

Ką daryti, jei gavau brokuotą prekę?

Apie gautą brokuotą prekę būtinai praneškite mums, nurodydami užsakymo numerį. Būtinai prisekite nuotraukų ir pateikite detalų aprašymą ir mes padarysime viską, kad brokuotą prekę pakeisti nauja.

Pristatymo kaina ir terminai (spauskite čia):