Prekių grąžinimas/keitimas

Tinginčioms skaityti, keliaukite tiesiai už brūkšniukų -->

O čia yra "Long Story". Kad suprasti kodėl 

Nepaisant visų verslo peripetijų aplinkos taršos mažinimą ir draugiškumą gamtai mes iškėlėme aukščiau visų vertybių. Nes mums rūpi mūsų (ir jūsų) veiklos padariniai.

Kai vartotojai grąžina drabužius įmonėms, daugelis žmonių manytų, kad šie rūbai gali būti perparduodami iš naujo, perdirbti arba perleisti tiems, kam būtų naudingi, tačiau realybė yra baisi. Ne nedžiuginanti, bet tiesiog baisi (jie iš karto išmetami arba kartais atiduodami perdirbti).

Kiekvienas Nora-Gee drabužis yra siuvamas po užsakymo gavimo rankomis ir nuglostomas prieš jį atiduodant. Dėl didelės gaminio savikainos ir sąžinės prieš gamtą negalime elgtis pagal nei vieną iš baisiųjų scenarijų, todėl drabužį grąžiname atgal į prekybą, kur drabužis lauks kito pirkėjo t.y. einame sunkiausiu ir brangiausiu keliu, tačiau naktį gulame ramia sąžine.

Labai linkiu priimti teisingus ir apgalvotus sprendimus 

------------------>>>

Prekės grąžinimas

Vartotojas, nusprendęs grąžinti lūkesčių neatitikusią prekę, arba, nusprendęs atsisakyti pirkimo sutarties, ne vėliau kaip per 14 dienų turi pranešti paštu labasnora@yahoo.com, arba pateikti tinkamai užpildytą pavyzdinę sutarties formą (Civilinio kodekso 6.228" straipsnio 6 dalis) ir, nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo sutarties atsisakymo datos, turi išsiųsti prekes adresu: Verkių 35, Vilnius LT-09109, +37065628929 (būtinai nurodykite kurjeriui pastabą: Pirma laiptinė į kairę nuo Gero garo. 3 Aukštas.).

Grąžinamos prekės turi būti tokios pačios būklės kaip gautos. Nesuteptos, be dėvėjimo žymių. Grąžintų suteptų ar akivaizdžiai naudotų prekių faktas bus fiksuojamas ir Nora - Gee pasilieka teisę rinkti duomenis dėl piktybinio naudojimosi prekėmis.

Prekių grąžinimo išlaidos tenka vartotojui.

Prekės keitimas kita

Greičiausias būdas tai atlikti - grąžinkite netikusią prekę ir norimą naują prekę užsakykite iš naujo.

Pinigų grąžinimas už prekes

Pinigai už grąžinamas prekes/siuntą į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo mokėta, bus pervedami per per 14 dienų laikotarpį nuo sutarties atsisakymo dienos.

Teisė apskųsti

Prašymą/skundą dėl interneto parduotuvėje įsigytos prekes ar paslaugos galite pateikti valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje wvv.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarmybos teritoriniams padaliniams apskrityse) - ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ ar Vartotojų teisių informacinėje sistemoje (VTIS).

Ką daryti, jei gavau brokuotą prekę?

Apie gautą brokuotą prekę būtinai praneškite mums, nurodydami užsakymo numerį. Būtinai prisekite nuotraukų ir pateikite detalų aprašymą ir mes padarysime viską, kad brokuotą prekę pakeisti nauja.

Pristatymo kaina ir terminai (spauskite čia):