Apie mane

Vieni mane vadina verslininke, kiti – menininke. Aš vadinu save klajojančia siela, kuri be galo myli laisvę.

Mano pirmasis drabužių projektas Nora-Gee, kūręs drabužius verslioms moterims, aštuonerius metus (nuo 2016) leido išreikšti savo verslumą ir meninę pusę, tačiau tai labai apribojo mano laisvę. Drabužius siuvome ir modeliavome patys čia vietoje, Lietuvoje.

Nuo 2024 birželio aš radikaliai perdariau Nora-Gee į projektą, kuris leidžia išreikšti visas tris mano aistras: verslą, meną ir laisvę. Darbas su partneriais leido man atsisakyti sandėlio ir perteklinės gamybos, gaminius gaminant tik po užsakymo: taip atgavau laisvę ir švarią sąžinę prieš gamtą.

Šiais laikais meną dažnai kuriu naudodama skaitmenines priemones, nes jos leidžia kūrinį užbaigti daug greičiau nei tradicinė tapyba.

Savo meną perkėliau į aukštos kokybės gaminius bendradarbiaudama su gamyklomis, kurios turi filialus visame pasaulyje. Dėl to galiu pasiūlyti greitą ir kokybišką pristatymą, kad ir kur bebūtumėte.

Pirkdami iš manęs, palaikote mano gyvenimo kelią ir gaunate dalelę mano laisvės, kuria labai džiaugiuosi galėdama pasidalinti su jumis. Be jokios abejonės - kokybiškų prekių pavidalu :)

Iš kur aš esu?
Gimiau Lietuvoje (Europoje:)), kuri yra labai maža šalis, turinti mažiau gyventojų nei Madrido miestas.
Mano širdis priklauso Ispanijai ir Tenerifės salai, kur mane rasite dažniausiai.

Prekes su partneriais siunčiame visame pasaulyje Jums iš artimiausio filialo.
Vykdymo, sandėliavimo ir pristatymo paslauga internetinio verslo savininkams:
* Šarlotė, Šiaurės Karolina, JAV
* Santa Clarita, Jungtinės Amerikos Valstijos
* Coppell, Teksasas, JAV
* Tichuana, Meksika
* Torontas, Kanada
* Birmingemas, JK
* Ryga, Latvija
* Barselona, ​​Ispanija