Apie mus

Nora Gee Shop 2016 metų vasarį buvo atidaryta kaip „Milijonas siūlių“ ir prasidėjo kaip mažas jaunos ir sėkmingos moters projektas, kuriam reikėjo kokybiškų, patogių, reprezentatyvių ir kokybiškų išmanaus laisvalaikio aprangų.

Mūsų kolekcijos visada yra klasikinės ir puikiai suprojektuotos, nes keičiamos klasikinės detalės papildo viena kitą, sukurdamos kapsulinę spintą. Visi mūsų drabužiai puikiai dera tarpusavyje.
Mūsų šūkis: rengtis gražiai ir kokybiškai, sekant naujausias mados tendencijas ir klasikinius potėpius, paprastume kurti prabangą. Siūti mažais kiekiais, tapti išskirtiniu.

Dabar nedidelė Nora Gee ateljė komanda siūlo jums įvairių klasikinių ir gerai suderintų drabužių derinių, tokių kaip: pieštukų sijonai, midi, mini sijonai, švarkai, midi suknelės, mini ar maxi suknelės - mes turime puikią spalvų ir siluetų įvairovę. Jūsų verslo vakarėlis ar ypatinga proga yra suplanuota – galite rasti puikią kokteilinę suknelę ar palaidinės ir kelnių kostiumą, derinti su švarkeliu ar paltu. Gaminame nuostabius žieminius paltus ir liemenes vėsesniam sezonui.

Mes kuriame. Nuo jausmo, gimusio mūsų galvose, iki gatavo drabužio kelio seka daugybe žingsnių, siekiant sukurti gražius ir aukštos kokybės drabužius.
Apsirengti gražiai ir kokybiškai, atsižvelgiant į naujausias mados tendencijas su klasikiniu potėpiu, sukurti prabangą paprastume. Siuvame nedideliais kiekiais, kad taptume išskirtiniais, neišsinančiais iš mados, daugiasezoniais modeliais.

2023 metais pradėjome dirbti su partneriais ir praplėtėme savo galimybes išlaisvindami meninę pusę ir pasiūlydami puikius gaminius su mūsų kurta spauda: marškinėliai, maudymukai, džemperiai, puodeliai ir kt...