2021-2022 apžvalga

2021-2022 apžvalga

2021.11.08

- Kaip gyveni, Gee?
- Kaip inkstas taukuose, galvoju, nors nuoširdžiai per trim kelis metus nesupratau ką tai reiškia. Šiandien atkeliavo paskutinė būtina siunta, didikuota 2022-iems metams.

Ir šešios kolekcijos beveik tvarkingai nugulė į milžinišką exelio lentelę spėju žydrame debesyje, pavadinimu "Išvykimas'22". Poryt fotkinsim Kalėdas, po 2 savaičių leisim naują kolekciją, po 4 - fotografuosim Linksmąjį namų ofisą ir t.t. ir t.t.  

O dienos tuo tarpu senka taip greitai, kaip jos sugeba per naktį sutrumpėti laikrodžio atsukimo momentu. Ir apsidairiusi mąstai, kad turi būti logiškas paaiškinimas, ir jis visada yra. Likusių iki išvykimo dienų kalendorius jau baigia visas nusispalvinti geltonai, o darbai, daromi visi vienu metu neturi savybės baigtis greitai..

Pernai, besiruošdama skisti žiemoti, braukiau kryžiukus, bet šiemet parinkau ryškiai geltoną spalvą, nes kiekviena diena, nors dažna ir sugeba prasmukti neįtikėtinu greičiu, ir nespėjusi sutalpinti norimų visų darbų, nusipelno ryškiai geltonos spalvos. Nes ne projektai čia svarbiausi ir ne kolekcijų kiekis ar tūris. Svarbiausias vienas projektas - gyvenimas. Ir tebūnie jis ryškiai geltonas. Ir tebūnie sunkiai suderinamas su pagrindiniu projektu, tačiau dėl didelės aistros jis tempiamas kas metai kartu ir visada įvyksta aplinkinių įtikėtu didžiuliu nutikusiu stebuklu, kas iš tikrųjų yra kokių šešiolikos aukštų namo guminio meškino dydžio darbo rezultatas.

Taigi Gee, prie reikalo

Visi norim rezultatų ir aš irgi jais matuoju žingsnius.
Šiais metais, Išvykimas'22 lapas aiškiai nurodo
Dar klausot?
Įtempkit ausis:)

*** 2021.11.20-23 Mūsų lauks "26 Kalėdų žaisliukai". Testuoti, myluoti ir išpildysiantys Kompensaciją už aplinkinio pasaulio kryžiukų braukymo dienas. Minkštučiai pūkų megztukai. Iš medvilnės. Sakot nebūna, sakot nesiūna:) O mes jau pasiuvome. Ir pirmieji Nora-Gee treningai bus skirti myluoti, apsikabinti ir spalvinti dienas geltonai. Taip taip, ir darbo šventėms taip pat bus ką apsirengti. Juk šiemet žaisliukų paruošėm lygiai dvigubai daugiau nei pernai ?
*** Toliau eis šventės, ilgas šaltas sausis ir vasario pradžioje išleisime "Linksmąjį namų ofisą" arba "happy home". Kolekcija, kurią nupiešiau šiltą rudenio dieną paskutiniems saulės spinduliams šildant nugarą. Nuoširdžiai įtikėjau, kad antrinės kompensacijos gali prireikti, todėl JIE bus švelnūs, minkšti ir spalvoti ❤️
*** Kovo vidury nekantriai spurdėdami išleisime "Pavasarį'22". Kuris pasimetęs, bet nuostabus spurdės tarp šiltų ir šaltų orų.
*** Toliau balandžio vidury, kai pavasario laukimas jau bus pasiekęs šiokią tokią įtampėlę, kirsime "Karšto oro gūsį'22". Ryškių spalvų ir intrigų. Kad pavasaris susiprastų.
*** Gegužės antroje pusėje atidundėsim su visa "Vasara'22"
*** O visą karščių medų kopinėsim su "Vidurvasariu'22" apie liepos maždaug...pirmą.

Tai štai kaip inkstas taukuose galvoju. Dažniausiai paklausta tik šypsausi, nes jei papasakosiu tiek visko, nebeliktų laiko paklausti, o kaip gi jūs?

Saldžių mielosios. Miegokit ramiai ir sapnuokit kompensacijų programą ir ryškiai geltonas dienas ❤️

Ties išprotėjimu iš laimės
Gee❤️  

Grįžti į tinklaraštį

Susijusios prekės