Prekių grąžinimas/keitimas

 • Prekės grąžinimas:

  1. Norint grąžinti prekę, tai reikia padaryti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis (jei tokios buvo).
  2. Nusprendę grąžinti prekę - parašote mums info@nora-gee.com arba facebook’o aplinkoje.
  3. Per 2-4 dienas mes atsiunčiame kurjerį paimti iš Jūsų prekę. Kurjeriui jūs paduodate norimą gražinti prekę (būtinai supakuokite į tą pačią dėžutę, o jei ją praradote - į kitą taisyklingos formos dėžutę). Ant dėžutės rašyti nieko nereikia - reikiamą lipduką atveš ir užklijuos kurjeris.
  4. Per 14 dienų nuo prekės pristatymo mums grąžiname Jums į sąskaitą pinigus už prekę (išskyrus prekės pristatymo mokestį, jei jis buvo perkant prekę) ir gražinimo mokestį, kuris lygus (2,50 Eur Lietuvoje ir 5 Eur Latvijoje ir Estijoje)
   

  Prekės keitimas kita:

  1. Norint pakeisti prekę, tai reikia padaryti per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis (jei tokios buvo).
  2. Nusprendę keisti prekę - parašote mums info@nora-gee.com arba facebook’o aplinkoje, kad atidėtume norimą dydį;
  3. Sumokate grąžinimo mokestį (2,5 Eur Lietuvos pirkėjams ir 5 Eur Latvijos ir Estijos pirekėjams) į mūsų sąskaitą, į kurią mokėjote už prekę: UAB "Redapo"/ Bankas: Luminor/ Banko kodas: 40100/SWIFT: AGBLLT2X/ Sąskaitos nr.: LT104010051003928134.
  4. Po apmokėjimo mes iš karto, savo sąskaita, siunčiame Jums naują drabužį. Reiškia kurjeris atvyksta pas jus per 3-4 darbo dienas. Kurjeriui jūs paduodate norimą grąžinti prekę (būtinai supakuokite į tą pačią dėžutę, o jei ją praradote - į kitą taisyklingos formos dėžutę. Ant dėžutės rašyti nieko nereikia - reikiamą lipduką atveš ir užklijuos kurjeris.) ir mainais gaunate naują :)