Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Ar yra galimybė drabužį pasimatuoti?

  Taip! Durys atvertos Kareivių g. 19-146, Vilnius LT-09133 (54.718898, 25.301859), II aukštas (statykitės mašina prie Rimi); (Aukščiausias pastatas Kareivių/Žirmūnų g. sankryžoje). Užsukite pasižvalgyti. Yra visos galimybės pasimatuoti - tam paruoštos net dvi matavimosi kabinos:)  

  Durys atvertos I, III, V 15:00-19:00     

  Artimiausiu metu Studijos priėmimas dirbs: 

  Pirmadienis (2022.06.27) 15:00-19:00
  Trečiadienis (2022.06.29) 15:00-19:00
  Penktadienis (2022.07.01) nedirdame

   

  Atkreipkite dėmesį, kad studijoje už prekes galima sumokėti tik grynaisiais pinigais arba pavedimu:)

  2. Kiek kainuoja siuntimas?

  Siuntimo kaina perkant iki 65 Eur yra 2,5 Eur. Perkantiems virš 65 Eur pristatysime nemokamai. Plačiau čia: http://www.nora-gee.com/pristatymo-salygos

  3. Ar galima grąžinti/pakeisti, jei drabužis netiko arba nepatiko?

  Jei visgi drabužis jums netiks arba nepatiks, mes sukūrėme kiek įmanoma patogesnes sąlygas grąžinimui/keitimui. Jums nereikės drabužio niekur nešti, tiesiog parašysite mums žinutę ir mes iškviesime kurjerį, kuris paims drabužį tiesiai iš jūsų namų ar biuro. Taisyklės čia: http://www.nora-gee.com/prekiu-grazinimas-keitimas

  Dėmesio: Drabužių gražinimas pas mus per kurjeri - tiesiai is namu/ofiso i namus/ofisa (tik ne per paštą).

  4. Noriu grąžinti drabužį, ką man daryti?

  Tuomet parašykite mums žinutę (facebook aplinkoje arba paštu info@nora-gee.com), kad norite gražinti ir mes iškviesime kurjeri jos paimti į jūsų namus/ofisą. Supakuokite prekę į tą pačią dėžutę, o jei ją praradote - į kitą taisyklingos formos dėžutę. Kurjeriui atvykus paduosite prekę, o grąžinimo mokestį (2,5 Eur) mes nuskaičiuosime nuo grąžinamos sumos.

  5. Noriu pakeisti drabužį, ką man daryti?

  Tuomet parašykite mums žinutę (facebook aplinkoje arba paštu info@nora-gee.com) į kokį drabužį norite keisti, kad mes jį atidėtumėme ir sumokėkite keitimo mokestį (2,5 Eur). 

  Tuomet praneškite apie apmokėjimą arba mes tiesiog pamatysime banko sistemoje.

  Ir tuomet jums išsiųsime naują prekę, o netikusią prekę naujos prekės gavimo metu Jūs tiesiog atiduosite tam pačiam kurjeriui.  Supakuokite prekę į tą pačią dėžutę, o jei ją praradote - į kitą taisyklingos formos dėžutę.

  6. Noriu pirkti drabužį, ką man daryti?

  Tuomet:

  1) Tiesiog užvažiuokite į mūsų studiją! Durys atvertos Kareivių g. 19-146, II aukštas (statykitės mašina prie Rimi); (Aukščiausias pastatas Kareivių/Žirmūnų g. sankryžoje). Užsukite pasižvalgyti. Yra visos galimybės pasimatuoti - tam paruoštos net dvi matavimosi kabinos:) Pirmadieniais, Trečiadieniais, Penktadieniais: 15:00-19:00. Priėmimo laikas tikslinamas facebooko aplinkoje.

  2) Internetinėje parduotuvėje www.nora-gee.com suraskite norimą drabužį, papauskite ant jo.

  Jums tereikia isidėti i krepšelį (pasirinkus dydi) ir suvesti ko paprašys: vardas, telefonas, pristatymo adresas..
  Galite pasirinkti apmokėjimo būdus: * pavedimu (tuomet issiunčiame po apmokejimo) arba *apmokėjimą grynaisiais kurjeriui, pristačius prekę.

  P.S.: Trumpas filmukas kaip užsakyti per minutę čia.

  7. Norėčiau pirkti drabužį, tačiau norėčiau pakeisti tam tikras detales (noriu kad suknelė būtų ilgesnė, rankovės ilgesnės, spalva kita ir t.t.)

  Mes parduodame tik pasiūtus modelius pagal standartinius dydžius. Individualiai nesiuname. Taip pat nekeičiame detalių (neilginame, netrumpiname).

  8. Neapsisprendžiu kokį dydį rinktis

  Savo dydį reikėtų nusistatyti pagal šią lentelę: https://www.nora-gee.com/dydziu-lentele

  Jei vis dar kyla abejonių dėl dydžio:

  A) prisiminkite kokį dydį dažniausiai renkatės apsipirkinėdamos

  B) Atsižvelkite į tai ar mėgstate nešioti labiau aptemptus ar labiau laisvus drabužius (tai padės apsispręsti didesnį ar mažesnį dydį imti, jei esate tarp dviejų dydžių maždaug "per vidurį");

  C) Atkreipkite dėmesį į drabužio specifiką (Tarkim jei  jis aptemptas iš viršaus, o apačia kliošas, tuo atveju, jei neapsisprendžiate dėl dydžio, - rinkitės savąjį labiau pagal krūtinės ir liemens apimtį);

  D)  Atkreipkite dėmesį į prie kiekvieno drabužio prirašytus matmenis (jie po aprašymais po kiekvienu drabužiu);

  Ir galiausiai jei nepataikysite su dydžiu - visada pakeisime:) Keitimo mokestis 2,5 Eur. Užtenka mesti drabužį atgal į dėžę, brūkštelti mums žinute per FB arba el.paštu ir mes atsiusime kurjeri su nauju drabužiu, kuris kartu paims ir netikusį.

  9. Koks jūsų sąskaitos nr?

   UAB "Redapo"

  Bankas: Luminor

  Banko kodas: 40100 SWIFT: AGBLLT2X

  Sąskaitos nr.: LT104010051003928134