Apie mus

 • Trumpai skambėtų taip:

  Nuo 2016 m lietuvių verslininkės kuriamas prekinis ženklas verslo moterims. Dalykinių drabužių prekės ženklas. Dalykinis dar vienas mano kaprizas....

  __________
  Igasis Prologas:

  Kai atsidariau pirmą savo įmonę, man buvo vos per 25.
  Puikus amžius, kiek vyresnių bent penkmečiu pasakytų.
  Puikus, bet ne suaugusių pasauly ir ne ryklių žaidimų aikštėje.
  Tąkart primą kartą pajutau, kad amžius yra kliūtis, kad norint plaukti tiesiai tau paprastai nepavyks. Ir pamenu, kad lygi veido oda buvo ne privalumas.
  Kol neužsidėjau ryklio kostiumo.
  Ir pamenu tą dieną kaip šiandien. Kai jo ieškojau. Jis turėjo būti rimtas, vienareikšmiškai rimtas. Suaugusio ryklio kostiumas. Ir turėjo būti pakankama storas, kad užmaskuotų minkštą primoko kūnelį, pakankamai brangus, kad sukeltų pasitikėjimą, pakankamai klasikinis, kad suteiktų vertę, pakankamai tradicinės spalvos, kad nepridėtų dvejonės.
  Ir jį radau.
  Juodą tekstilės sijoną, su kloste per vidurį, orui nepralaidžiu pamušalu ir kišenėmis. Siaurėjantį į apačią ir ilgio sulyg keliais, kad paslėpti jaunas treniruotas kojas. Nes rykliai man pasirodė dažniausiai tokių neturintys.
  Uždėjau baltus marškinius ir užsegiau visas sagutes iki pat viršaus. Kad vietoj kaklo liktų tik balta apykaklė. Įsispyriau į aukštakulnius, radau juos patogius, minti visai dienai, nors ir nelabai gražius. Bet vaizdas buvo geras.
  Ganėtinai rimtas.
  Ir, jei būčiau buvusi nors dydžiu didesnė, faktiškai atskirti nuo ryklio būtų buvę neįmanoma.
  Vaizdiškai.
  Bet viduje, prisimenu, kad tas sijonas nedavė judėti kaip aš noriu. To nesitampančio audinio, siaurėjančio į apačią „pieštuko“ įnoriai buvo didesni nei mano, ir net nei tetų iš valstybinių institucijų. Žengti didelį žingsnį – negali, karštą varasos dieną – oda nekvėpuoja, marškinukai dažnai išsitraukia ir reikia taisytis, po pietų - vėl nepatogu. Ir atėjus dienos pabaigai tekdavo sviesti batus per visą kolidorių ir plėšti drabužius nuo kūno. Ir tai nebuvo panašu į laisvę, anaiptol.
  Nora-Gee gimė iš dar vieno dalykinio kaprizo, iš ryklio kostiumų eksperimentų. Nes įtikėjau, kad tai galima padaryti neaukojant išvaizdos. Nes Nora-Gee drabužiai leis žingsniuoti, pietauti, bėgioti. Ir svarbausia – net atėjus vakarui jūs su jais palaikysite puikius santykius.
  Tai klasika, metai iš metų. Tai pasitikėjimas, ir tikėjimas dalykiškai apsivilkusia ponia. Nes jos žodis vertas pagarbos.

  Kolekcijos, vedančios tiesiai į verso etiketą.

  Kas 1-3 mėnesius pristatome po vieną naują kolekciją.

  Nes, kad ir kaip bebūtų, - sutinka mus pagal išvaizdą.
   


  Drabužius siūname Lietuvoje. Kuriame. Nuo galvoje kilusios detalės ar jausmo, drabužio kelias vingiuoja per begalę procesų.

  Nuo 2022.11 pasimatuoti galimybės Studijoje nebėra. Užsakymus iš elektroninės parduotuvės siųsime įprastai.


  Nuo 2016 m. vasario prekiavome kaip "Milijonas siūlių" prekinis ženklas.

  Nora Gee
  Iš verslo - verslui
  Iš moters - moteriai